کانون هم اندیشی شهر حبیب آباد

نسخه آزمایشی

در دسترس نبودن الگوی عملی برای جوانان و نوجوانان در سالهای گذشته، بعضاً باعث به انحراف کشیده شدن رفتارهای اجتماعی آنان شده و از این نظر خلاء بسیار شدیدی احساس می شد. هیأت امنای صندوق قرض الحسنه حسنات حبیب آباد با درک حساسیت موضوع، درصدد برآمد تا اقداماتی عملی در این خصوص صورت دهد.

در خرداد ماه سال ۱۳۹۰ جمعی از دوستان وفعالان عرصه ی اجتماعی شهر با برنامه ریزی و دعوت از پزشکان ، مهندسان و خیران حبیب آبادی اقدام به برگزاری اولین هم اندیشی خیرین ، فرهیختگان و مفاخر شهر نمودند که در جهت آشنایی شرکت کنندگان در این جلسه با هم دیگر و در زمینه ی کمک به پیشرفت امور اقتصادی و فرهنگی  شهر اعلام آمادگی شد ، همچنین در این گردهمایی از برخی اسناد دویست ساله ی حبیب آباد رونمایی و از شخصیت علمی وفرهنگی دکتر عباس ادیب تجلیل گردید .

دومین هم اندیشی خیرین ، فرهیختگان و مفاخر شهر در سال ۱۳۹۳ با هدف تجلیل از شخصیت های علمی ، ادبی و کارهای خیر آقایان دکتر هوشنگ فقیهی ، دکتر هوشنگ طالبی ، دکتر مصطفی هشیار سر ، استاد پرویز بیگی حبیب آبادی و حاج اصغر طالبی با حضور مفاخر شهر برگزار و آقای سیستانی معاون برنامه ریزی استانداری اصفهان در زمینه ی مؤلفه های پیشرفت و توسعه ی شهر سخنرانی نمودند .

چون اینگونه جلسات مورد استقبال مردم و مفاخر قرار گرفت برآن شدیم که این حرکت ضمن استمرار ، به عنوان یک سازمان مردم نهاد تأسیس شود که با پیگیری فراوان در فروردین ماه ۱۳۹۶ پروانه ی فعالیت آن توسط فرمانداری شهرستان با اهداف : تشکیل کلاس جهت ارتقاء فکر و اندیشه ی اعضاء ، تشکیل مجمع جهت تبادل نظر پیرامون کمک فکری به مسئولین شهر ، هم اندیشی و مشارکت فکری با اعضاء جهت افزایش روحیه ی کار گروهی صادر گردید.

در سومین هم اندیشی خیرین، فرهیختگان و مفاخر شهر که در شهریور ماه ۱۳۹۶ برگزار شد در ابتدا از رشادت های شهید حسن منصوری فرمانده دوران دفاع مقدس تجلیل بعمل آمد و سپس آقایان مهندس حسین ادیب، دکتر جعفر مهوری و سرکار خانم دکتر محبوبه رضوانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

امیداست با نشان دادن راه درست به همه ی ره پویان طریق رادمردی علی الخصوص جوانان و نوجوانان، بتوانیم قدمی هر چند کوچک دراین راستا برداریم.

هم اکنون در زمینه ی مشارکت علاقمندان و دوستاران کار گروهی و استفاده از نظرات آنان در خواست می شود فرم عضویت  را به عنوان عضو این سازمان مردم نهاد تکمیل تا بتوانیم اهداف فوق را عملیاتی نمائیم.

 

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎