مجموعه شعر تنها برای تو

نسخه آزمایشی

مجموعه شعر تنها برای تو

سپاس خالق زیبایی ها را سرچشمه ی تمام راز و رمزها ، خالق عینیت اندیشه هایی به زیبایی آفرینش ، به روشنایی نور ماه ، به لطافت گل ها و به طراوت آب ... و اینک من ، سایه سار در پرتو مهربانی اش دست بر دوش قلم میگذارم و هم پای او میبارم ،  میخروشم و مینویسم. 
شاعری حس خوش پرواز است بر فراز دنیایی که در تخیل خویش میسازیم ، دنیایی به زیبایی رویاهای کودکی و لبخندهای حقیقی. 
شاعری را دوست دارم ، شعر تمام تمام من است و در پایان این مجموعه را تقدیم میکنم از صمیم دل به پدر و مادرم ، ستاره های سپهر هستی ام که فروغ محبت شان مستدام باد و  کمی فراتر به شهر پر افتخارم ، حبیب آباد که سرشار از استعدادهای ناب نامکشوف است. 

سرکار خانم فاطمه شکل آبادی حبیب آبادی متخلص به "سایه سار" شاعری نو پا و جوان است که پس از چندین سال  با علاقه و استعدادی که در این زمینه دارد ، شعر می خواند و با شعر زندگی می کند و خود نیز دست به آفرینش می زند. به هر حال خانم شکل آبادی در دومین اثر خود نشان داده است که می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و با مطالعه ی بیشتر در آثار پیشینیان و معاصران ، آینده ی روشن را برای خود رقم بزند. به امید بهروزی و سربلندی برای این شاعر جوان.

مخاطبین عزیز شما برای دانلود این کتاب بایستی نرم افزار پاتوق کتاب را از کافه بازار دانلود کرده و پس از نصب ، کتاب تنها برای تو را در این اپلیکیشن جستجو کنید ، پس از ساخت حساب و شارژ آن به مبلغ دلخواه می توانید این کتاب ارزشمند را دانلود کنید.

 

دانلود پاتوق کتاب از کافه بازار

 دانلود نسخه الکترونیکی کتاب"تنها برای تو"از طریق نرم افزار پاتوق کتاب

مجموعه شعر تنها برای تو
مجموعه شعر تنها برای تو
مجموعه شعر تنها برای تو

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
سوال امنیتی به منظور تشخیص ربات از انسان
۱۳ + ۷ =

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎