دومین هم اندیشی فرهیختگان شهر حبیب آباد

نسخه آزمایشی

به نام هستی بخش

در خرداد ماه ۱۳۹۰ اولین هم اندیشی خیرین ، فرهیختگان و مفاخر شهر حبیب آباد به همراه تجلیل از مقام علمی و فرهنگی دکتر عباس ادیب با همت و تلاش موسسات خیریه و افراد خیرخواه به خوبی برگزار ، که موجبات تحسین صاحبان علم و ادب را در پی داشت.

برآن شدیم که در دومین هم اندیشی ، مقام علمی ، ادبی و خدمات خیر و ارزشمند جمعی از مفا خر شهر را ارج نهیم و خود واقف هستیم که بزرگداشت توانمندی های تعدادی از بزرگان نمی تواند نشانگر تمامی ظرفیت های شهر حبیب آباد باشد. چه آنچه این شهر توانسته در تاریخ چند صد ساله خود شخصیت های زیادی از علما ، دانشمندان و ادیبان را در خود پرورش دهد که هرکدام منشأ خدماتی درعرصه های گوناگون در کشور عزیزمان بوده و می باشند و شایسته آن است که چندین دوره ، این گردهمایی ها ادامه یابد تا بتوان اندوخته های این عزیزان در زمینه های علم واندیشه و نیکوکاری و انجام کارهای خیر به جامعه عرضه شود.

مفتخریم هم زمان با روز مبعث رسول گرامی اسلام (ص) گوشه ای از موفقیت های پنج نفر از مفاخر شهر را به ترتیب تعداد سالهائی که از خداوند عمر با برکت گرفته و توفیق خدمت یافته اند تجلیل نموده و مختصری از خدمات آنان را به جامعه ی علم و فرهنگ معرفی نمائیم.

در این مقال فرصت را مغتنم شمرده و از تمامی نهاد ها ، ادارات و عزیزانی که ما را در برگزاری این هم اندیشی یاری کرده تشکر نموده و امید آن است که این گونه جلسات در پیشرفت شهر مؤثر و در سالهای آتی شاهد رویش آثار این هم اندیشی باشیم.

دبیر دومین هم اندیشی خیرین ، فرهیختگان ومفاخر شهر حبیب آباد

خرداد ماه ۱۳۹۳ ، مرتضی روانبخش

تصاویر

فیلم ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
سوال امنیتی به منظور تشخیص ربات از انسان
۴ + ۰ =

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎