اولین هم اندیشی فرهیختگان شهر حبیب آباد

نسخه آزمایشی

به نام هستی بخش

« دوست داشتن وطن جزء ایمان است »  پیامبر اکرم «ص»

دوست داشتن وطن یک امر فطری و انسانی است و آدمی در جایی که در آن ریشه دوانده آرام تر است ،

همین امر ما را برآن داشت تا برای خاکی که به آن تعلق داریم تلاش کرده و برای رسیدن آن به سطح بالایی از علم و فرهنگ و موقعیت های اقتصادی واجتماعی همت گماریم.

روشن است هر اندیشه و فعالیتی که منجر به پیشرفت و ترقّی می شود ، در مرحله ی اول توسط افراد پیشگام ، متفکر و نخبه شروع می گردد ؛ امید است با یاری و همکاری افراد فرهیخته و مردم عزیز بتوانیم نگرش جدید و روندی تازه را برای توسعه ی شهرمان پایه گذاری کنیم.

بهانه ی ما برای این گردهمایی تجلیل از بزرگواری است که عمر خود را در راه پیشرفت و تعالی جامعه مصروف داشته و در بسط علم واندیشه بشری زحمت کشیده و بنا به گفته مقام معظم رهبری ، اقدام او، « اجابت تکلیف الهی » بوده است امیدواریم با معرفی خدمات و دانش و منش انسانی او موجبات الگوپذیری برای نسل حاضر را فراهم کنیم .

فرصت را مغتنم شمرده و از کلیه عزیزانی که ما را در برگزاری این هم اندیشی یاری نمودند به ویژه اعضای هیئت مدیره ی خیریه و صندوق قرض الحسنه قائم آل محمد (عج) حبیب آباد ، اعضای هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه ی امام علی (ع) حبیب آباد ، کانون حسنات اصفهان ، بخشداری بخش حبیب آباد ، شورای اسلامی  شهر و شهرداری حبیب آباد و کمیته ی برنامه ریزی هم اندیشی تشکر و قدردانی نماییم. امید است این هم اندیشی آغازی برای رشد و تعالی بیشتر حبیب آباد در عرصه های علمی وفرهنگی و معرفی و شناخت چهره های ارزشمند آن باشد .

 دبیر اولین هم اندیشی  خیّرین ، فرهیختگان و مفاخر شهر حبیب آباد

خرداد ماه ۱۳۹۰ ، مرتضی روانبخش

تصاویر

فیلم ها

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
سوال امنیتی به منظور تشخیص ربات از انسان
۲ + ۱ =

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎