دکتر مصطفی هشیارسر

نسخه آزمایشی
دکتر مصطفی هشیارسر

دکتر مصطفی هشیارسر فرزند محمدعلی متولد ۱۳۱۸ از پدر و مادری حبیب آبادی در تهران متولد گردید. دوران تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در تهران و در سال ۱۳۳۷ دوره پزشکی را در اصفهان شروع نمود و در سال ۱۳۴۴ به عنوان پزشک عمومی فارغ التحصیل و دوره خدمت وظیفه را در چهارمین دوره سپاه بهداشت در منطقه مرزی غرب کشور (دهلران) به پایان رسانید. بعد از آن نیز تا شروع دوره تخصصی در نقاط محروم کشور از جمله بنادر جنوب استان بوشهر خدمت نمود. در سال ۱۳۵۴ به عنوان متخصص جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه تهران فارغ التحصیل و از آن زمان تا کنون در تهران مشغول فعالیت می باشد. ایشان در سال ۱۳۵۰ ازدواج نمود که ثمره آن یک فرزند دختر می باشد که به تحصیلات عالیه اشتغال دارند. ایشان بزرگترین افتخار خود را ساختن دبیرستان دخترانه در شهر حبیب آباد اصفهان می داند و قصد دارد ورزشگاه دخترانه ای را که  کنار دبیرستان فوق الذکر شروع نموده به اتمام برساند.

ایشان فرموده اند که بعد از لطف الهی وهمت پدر و مادر ، جناب آقای دکتر عباس ادیب در تشویق ایشان به امور خیر نقش بسزایی داشته اند.

کی شود توصیف در این مختصر

دکتر والای ما هشیارسر

اجر کار نیکتان در چشم حق

مطمعنا نیست هرگز بی اثر

مجموعه تصاویر

دکتر هشیارسر
دکتر هشیارسر
دکتر هشیارسر
دکتر هشیارسر

فیلم

عنوان اندازه لینک
دکتر مصطفی هشیارسر ۶۸.۴۹ مگابایت لینک دانلود

برچسب ها

دیدگاه‌ها

تصویر مهران محمودی از خدابنده زنجان
مهران محمودی از...
با سلام خدمت جناب اقای دکتر هشیارسر عزیز انسان وپزشک به تمام معنا وباوجدان که تمام لحظه به لحظه زندگیم مدیون ایشان هستم.

افزودن دیدگاه جدید

۱ + ۲ =

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎