دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی

نسخه آزمایشی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی

دکتر محبوبه رضوانی فرزند حاج حسن در سال ۱۳۴۶ در شهر اصفهان متولد شد ، پدر او بازنشسته سازمان تأمین اجتماعی و مادر خانه دار است . وی از همان دوران کودکی علاقه به درس خواندن داشت و رویای پوشیدن روپوش سفید دکتری را در سر می پروراند، پس از گذراندن تحصیلات دوران ابتدایی وراهنمایی، در رشته ی علوم تجربی ادامه تحصیل داد و در کنکور سال ۱۳۶۶ در رشته ی پزشکی دانشگاه شیراز پذیرفته شد ، بعد از ۳ سال تحصیل در آن دانشگاه، برای ادامه تحصیل به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منتقل شد . در سال ۱۳۷۵ نیز در رشته ی زنان و مامایی در علوم پزشکی اصفهان، جهت گذراندن دوره تخصص پذیرفته شد . خانم دکتر رضوانی در دوران اینترنی ازدواج کردند که حاصل این ازدواج ۳ فرزند می باشد . ایشان می گوید: با حمایت های خانواده ، به خصوص همسرم باعث گردید که با وجودداشتن فرزند کوچک ، در دوران چهار ساله رزیدنتی ، در تمام امتحانات سالانه بتوانم به عنوان دانشجویی ممتاز شناخته شوم .

پس از اتمام تحصیل به عنوان پزشک متخصص زنان و مامایی مشغول به کار می شود که بعد از آشنایی با آقایان دکتر احمدی و دکترکلانتری که از اساتید برجسته در زمینه ی خدمت به زوج های نابارور در کشور و اصفهان و شروع به کار در مرکز باروری و ناباروری اصفهان ، در زمینه ی فوق تخصص نازایی تجربه کافی رابه دست می آورند و طی بیش از ۱۰ سال همکاری با آن مرکز ، هزاران زوج نابارور و نازا را تحت درمان قرار می دهد  او می گوید: زمانی که شاهد تولد نوزادی هستم که والدینش پس از گذراندن دوره درمان ،بررویش آغوش می گشایند تمام سختی ها و استرس های طول درمان را فراموش می کنم وامید وارم که بتوانم در ادامه ی مسیر درمان زوج های نابارور ، به امید خداوند موفق باشم وروزی را شاهدباشم که هیچ زوج ناباروری ،ناامید از نزدم باز نگردد . 

خانم دکتر رضوانی، از وقایع مهم زندگی خود در این سالها را توفیق انجام فریضه ی حج تمتع و زیارت قبر پیامبر(ص) در سال ۱۳۸۳ می داند و عنوان می کند این سفر یکی از بیاد ماندنی ترین دورانهای زندگی من است ،زمانی که حجرالاسود را لمس نمودم از خداوند متعال خواستم که دستم را برای بیماران شفا قرار دهد آمین.

 

از علم دست آوردتان بسیار والاست

پیوند دنیای شما با علم ؛زیباست

آری شکوفا کردن گل های لبخند

درباور مردم ؛نشان از شوروالاست

دستانتان مٌهرشفا گیردزیزدان

از آنکه رؤیای شما؛امید فرداست

مدیون الطاف خداوندیم ؛زیرا

با چون شمایی نام شهر علم بر پاست

بانو !شما شایسته ی تقدیر هستید

تجلیل نامت افتخار خِطه ی ماست

مجموعه تصاویر

دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی

فیلم

عنوان اندازه لینک
دکتر محبوبه رضوانی حبیب آبادی ۶۱.۹۵ مگابایت لینک دانلود

برچسب ها

دیدگاه‌ها

تصویر سامیار
سامیار
بهترین دکتر زنان در اصفهان هستند هم از لحاظ اخلاقی هم از لحاظ کاری من تا آخر عمر مدیون و ممنونشون هستم

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
سوال امنیتی به منظور تشخیص ربات از انسان
۱ + ۲ =

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎