دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی

نسخه آزمایشی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی

دکتر جعفر مهوری در سال ۱۳۳۸ در شیراز (به واسطه شغل نظامی پدر) متولد شد. تحصیلات ابتدایی را در شیراز و اصفهان و دوران دبیرستان را در مدارس صدر و ادب اصفهان به انجام رسانید . در سال ۵۶ در رشته ی دارو سازی دانشگاه اصفهان پذیرفته شد که به خاطر عدم علاقه و تعطیلی به علت انقلاب فرهنگی انصراف داده و خدمت سربازی را درپیش گرفت. سال ۱۳۶۱ در کنکور پزشکی با رتبه ی زیر صد در دانشگاه اصفهان قبول شد و بلافاصله پس از گذراندن دوره ی پزشکی عمومی ، دوره تخصص در رشته ی مغز و اعصاب را شروع نمود . در سال ۷۲ توانست با رتبه ی چهار بورد این رشته را تمام کرده و به گذراندن طرح در دانشگاه شهرکرد مشغول شود.

در سال ۱۳۸۱ با توجه به فرصت مطالعاتی و بورسیه ، به کانادا اعزام شده و در رشته ی فوق تخصص صرع از دانشگاه مکیل کانادا فارغ التحصیل می شود .پس از بازگشت ، در سال ۸۴ موفق به پایه گذاری بخش جامع صرع با کمک دکتر معین و سایر پزشکان همکار می شود که اولین عمل جراحی صرع نیز در سال ۸۶ در این بخش صورت می گیرد .وی به مدت ۱۲ سال مدیر گروه نورولوژی در دانشگاه شهرکرد بوده ، و به عنوان همکار در مرکز اعصاب شفا، درمان بیماران صعب العلاج صرع را بر عهده داشته است .

دکتر مهوری در طول ۱۰ سال گذشته بیش از ۵۰۰ عمل جراحی صرع را هدایت نموده و در سال ۹۵ اولین جراحی اینتراکرنیال داخل مغز را پایه گذاری کردکه تا کنون بیشتر از ده عمل جراحی به این روش صورت پذیرفته است .ایشان علاوه برخدمات ذکرشده در سال ۹۴ اولین فلوشیپ فوق تخصصی صرع را تشکیل دادو هم اکنون دانشجویان فوق تخصصی فلوشیپ در این بخش مشغول تحصیل می باشند .

دکترمهوری در سالهای گذشته با مراکز علمی خارج از کشور آمریکا و کانادا همکاری داشته و هم اکنون نیز این ارتباط علمی ادامه دارد.

در این نوشتار به بخشی از خدمات و فعالیت های خستگی ناپذیر دکتر جعفر مهوری پرداخته شد و توفیق روز افزون ایشان را از خداوند متعال مسئلت می نماییم .

باید بسپاریم که بر تارک این شهر

با خط وزین نام شما را بنگارند

وین مایه ی فخر است که مانند شما در

ایران ، به حقیقت کم و انگشت شمارند

مجموعه تصاویر

دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی

فیلم

عنوان اندازه لینک
دکتر جعفر مهوری حبیب آبادی ۵۵.۶۲ مگابایت لینک دانلود

برچسب ها

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
ناشناس
مادر من مریض ایشون هستند و در حال سپری کردن دوره ی درمان هستند،خدا بهشون عزت و عمر طولانی بدهد.

افزودن دیدگاه جدید

۵ + ۵ =

تمامی حقوق این پایگاه متعلق به كانون هم انديشى شهر حبیب آباد برخوار می باشد .
Copyright © 2016-2018 All rights reserved.‎